Przejdź do treści
baner1
baner1
Przejdź do stopki

Zakończenie roku szkolnego - apel

Zakończenie roku szkolnego - apel

Treść

26 VI w sali gimnastycznej o godzinie 9.30 rozpoczął się apel podsumowujący rok szkolny 2025/2026. Uczniowie klasy III, którzy kończą pierwszy etap edukacyjny, przygotowali część artystyczną, w której przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania w czasie wakacji.

Po zaśpiewaniu hymnu szkoły i wprowadzeniu sztandaru przez nowych członków pocztu sztandarowego, zostały wręczone nagrody za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre oraz wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję i inne osiągnięcia.

Z klasy I wyróżnieni zostali:

Hanna Huza, Lena Jacak, Marcel Knutelski, Justyna Mszanik, Anna Polczyk-Słaby, Patryk Tkaczyk, Jakub Tokarczyk.

 Z klasy II: 

Alicja Hryc, Michalina Janik, Maja Waksmundzka, Hubert Wojtaszek.

Z klasy III:

Mateusz Błażusiak, Antonia Jankowska, Julia Karkoszka, Mikołaj Kozłecki, Mikołaj Krężel, Michał Rusnarczyk.

Z klasy IV:

Emilia Andruszko, Jan Boczkaja, Alicja Dolańska, Marcin Gabryś, Marta Hamerska, Piotr Jankowski, Lena Kozłecka, Franciszek Mikołajczyk, Zofia Potoniec.

Z klasy V:

Antoni Józefczyk, Dariusz Chlipała, Maciej Chlebek, Anna Knapczyk, Anna Krężel, Katarzyna Knapczyk, Aleksandra Mikołajczyk, Grzegorz Mikołajczyk, Oliwia Siemińska.

Z klasy VI:

Natalia Gorczyńska, Zuzanna Koczór, Martyna Knapczyk, Zuzanna Gajda, Grzegorz Oleś, Szymon Knurowski, Zuzanna Huza, Marek Jankowski, Eryk Cedel, Kinga Milczarek.

Z klasy VII:

Antonina Chlipała, Joanna Hamerska, Wiktoria Pierchlak, Klaudia Waksmundzka, Jan Czyszczoń.

Dodatkowo w tym dniu wręczone zostały nagrody za 100-procentową frekwencję w całym roku szkolnym następującym uczniom: Patrykowi Tkaczykowi (I), Jakubowi Tokarczykowi (I), Michałowi Olesiowi (II), Oskarowi Klimkowi (II), Alicji Hryc (II) - w II półroczu, Mikołajowi Krężlowi (III), Marcie Hamerskiej (IV), Annie Knapczyk(V), Annie Krężel(V), Tomaszowi Syjudowi (V) - w II półroczu, Grzegorzowi Olesiowi (VI), Wiktorii Pierchlak (VII).

Podziękowania za pracę w Samorządzie Uczniowskim trafiły do Joanny Hamerskiej (VII) i Alberta Jankowskiego (VII) oraz Magdalny Gabryś (VI) i Mileny Jankowskiej (VI).

Uczniowie Marta Hamerska (IV), Katarzyna Knapczyk (V) oraz Maciej Chlebek (V) odebrali również nagrody za osiagnięcia w konkursie matematycznym "Kangur". 

Specjalne wyróżnienie za uzyskanie najwyższej średniej ocen wśród uczniów klas IV-VI zdobył Grzegorz Mikołajczyk z V klasy - (średnia 5.83).

Na koniec pan dyrektor podsumował w kilku słowach cały rok i życzył wspaniałych wakacji, rada rodziców podziękowała nauczycielom za pracę z uczniami, a społeczność szkolna wyraziła wdzięczność p.Marii Tarchale, która kończy pracę w naszej szkole.

Dalsza część odbyła się w klasach, gdzie rozdane zostały świadectwa i dyplomy.

55728