Wydarzenia szkolne
Treść
Zakończenie roku szkolnego - apel
26 VI w sali gimnastycznej o godzinie 9.30 rozpoczął się apel podsumowujący rok szkolny 2025/2026. Uczniowie klasy III, którzy kończą pierwszy etap edukacyjny, przygotowali część artystyczną, w której przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania w czasie wakacji. Po zaśpie
Zakończenie roku szkolnego - Msza święta
26 czerwca przemarszem ze szkoły do kościoła i Mszą świętą o godzinie 8.00 zakończyliśmy rok szkolny. W czasie liturgii posługi przy ołtarzu i na chórze aktywnie pełnili nasi uczniowie. Mszę święta koncelebrowali ksiądz prałat Józef Bania i ks. katecheta Łukasz Pukło
Pożegnanie ósmoklasistów
26 czerwca odbyło się pożegnanie absolwentów. Ósmoklasiści odebrali w tym dniu z rąk Wójta Gminy p. Stanisława Tkaczyka, Kierownika ZEAS-u p.Agaty Sobkowiak, Dyrektora Szkoły p. Władysława Bąka i Wychowawcy klasy p. Alicji Piwoni-Sysiak nagrody i wyróżnienia za
Wycieczka do Krakowa
19 czerwca uczniowie klas I–III uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Krakowa. Podczas wyjazdu odwiedzili Pixel Planet oraz House of Attractions, gdzie czekało na nich wiele ciekawych atrakcji, gier i zabaw dostarczających mnóstwo radości oraz pozytywnych emocji. Następnie zjedl
Wyjazd do Grecji
W dniach 8-16 czerwca 2026 ośmioro uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem brało udział w wycieczce do Grecji. To była wyjątkowa, dziewięciodniowa wycieczka, podczas której mieliśmy okazję poznać historię, kulturę i piękno Budapesztu, Grecji oraz Serbii. Naszą p
Egzamin praktyczny na kartę rowerową
Po długich tygodniach przygotowań, ćwiczeń i testów - nadszedł upragniony dla czwartoklasistów dzień: egzamin praktyczny na kartę rowerową. Z dumą informujemy, że wszyscy uczniowie znają zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, orientują się w przepisach, rozpoznaj
Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Warszawy W dniach 1–3.05.2026 r. uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Warszawy. Te trzy dni spędzone w stolicy były bardzo udane — czas upłynął w miłej atmosferze, a uczniowie mogli nie tylko zdobyć nową wiedzę, ale również dobrze
Wycieczka do TRIOlandii
Dziękujemy parkowi rozrywki TRIOlandia za pełną atrakcji zabawę dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie fotograficznym "Grywałd, jakiego nie znamy". A w ramach nagrody dla laureatów - poznawaliśmy Krościenko nad Dunajcem😎 Zobaczyliśmy źródło
Majówka w Barcicach
Nasi uczniowie 29 maja wzięli udział w majówce w Barcicach. Przy współpracy z miejscowym chórem parafialnym podczas ostatnich tygodni wytrwale ćwiczyli z p.Teresą i w efekcie przygotowali muzyczną interpretację pieśni maryjnych i litanii loretańskiej na nabożeństwo w
Dzień Dziecka
29 maja dzięki Radzie Rodziców, kadrze pedagogicznej, parkowi rozrywki TrioLandia i wójtowi Gminy Krościenko nad Dunajcem panu Stanisław Tkaczyk szkolny Dzień Dziecka nabrał niesamowitych kolorów i dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy za moc atrakcji i