Przejdź do treści
baner1
baner1
Przejdź do stopki

Zakończenie roku szkolnego - Msza święta

Zakończenie roku szkolnego - Msza święta

Treść

26 czerwca przemarszem ze szkoły do kościoła i Mszą świętą o godzinie 8.00 zakończyliśmy rok szkolny. W czasie liturgii posługi przy ołtarzu i na chórze aktywnie pełnili nasi uczniowie. Mszę święta koncelebrowali ksiądz prałat Józef Bania i ks. katecheta Łukasz Pukło, który wygłosił do zebranych okolicznościową homilię.

Po zakończeniu Mszy świętej ksiądz Łukasz ogłosił laureata nagrody, przyznawanej za zaangażowanie na rzecz parafii, wspólnoty i szkoły, która - decyzją kapłanów i rady duszpasterskiej - trafiła do ucznia klasy VI - Marka Jankowskiego.

Dalszy ciąg uroczystości odbył się w budynku szkoły, gdzie przemaszerowaliśmy ze sztandarem.

55728