Przejdź do treści
baner1
baner1
Przejdź do stopki

Pożegnanie ósmoklasistów

Pożegnanie ósmoklasistów

Treść

26 czerwca odbyło się pożegnanie absolwentów. Ósmoklasiści odebrali w tym dniu z rąk Wójta Gminy p. Stanisława Tkaczyka, Kierownika ZEAS-u p.Agaty Sobkowiak, Dyrektora Szkoły p. Władysława Bąka i Wychowawcy klasy p. Alicji Piwoni-Sysiak nagrody i wyróżnienia za sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe.

Wśród wyróżnień nie zabrakło także podziękowań za aktywną działalność w Wolontariacie dla Huberta Targosza, Antoniego Jankowskiego, Tadeusza Jankowskiego, Sandry Pęksy, Dawida Milczarka, Arkadiusza Malika, Patrycji Krakus, Nicoli Olejarz, Anny Niedźwiedzkiej, Adama Patlewicza, Dominiki Zachwiei, Michała Sobkowiaka, oraz dla Dominiki Zachwiei za pracę w Samorządzie Uczniowskim, które wręczyli opiekunowie grup.

Uczniowie, którzy osiągnęli w tym roku szkolnym najwyższe wyniki edukacyjne i wzorowe zachowanie, czyli Adam Barnowski i Patrycja Krakus odebrali nagrody i dyplomy wzorowego ucznia, a ich rodzice listy gratulacyjne. Adam Barnowski otrzymał również nagrodę za najwyższą średnią ocen wśrod uczniów klas VII-VIII (5,12).

Specjalne nagrody Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem za osiągnięcia sportowe, naukowe, plastyczne i szachowe zdobyło czterech uczniów: Patrycja Krakus, Adam Barnowski, Tomasz Kołek, Dawid Milczarek, Michał Sobkowiak, Dominika Zachwieja.

Szczególnym tytułem - sportowca roku - została odznaczona Nicola Olejarz, a pozostali uczniowie odebrali w tej kategorii brązowe, srebrne i złote statuetki. Hubert Targosz i Dawid Stróżczyk otrzymali tytuł kibica roku.

Delegacji siódmoklasistów przekazano również poczet sztandarowy.

Wójt gminy, p. Kierownik ZEAS-u, Dyrektor Szkoły oraz p.Wychowawczyni i Rodzice skierowali do ósmoklasistów serdeczne słowa życzeń i gratulacji, a siódmoklasiści pożegnali ich humorystyczną scenką, dobrym słowem i drobnymi upominkami.

Przedstawiciele rodziców i sami ósmoklasiści podziękowali gronu pedagogicznemu za trud włożony w wychowanie kolejnego pokolenia absolwentów tej szkoły i przedstawili w części artystycznej kilka kadrów z życia szkoły.

W tym dniu wyrazy wdzięczności za długoletnią pracę w Radzie Rodziców otrzymała p. Agata Sobkowiak.

Tradycyjnie - świadectwa ukończenia szkoły zostaną rozdane jutro, a rok szkolny zakończy się Mszą świętą, wspólnym apelem i pożegnaniem w klasach.

55415