Wycieczka do Krakowa
Treść
19 czerwca uczniowie klas I–III uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Krakowa. Podczas wyjazdu odwiedzili Pixel Planet oraz House of Attractions, gdzie czekało na nich wiele ciekawych atrakcji, gier i zabaw dostarczających mnóstwo radości oraz pozytywnych emocji. Następnie zjedli wspólny posiłek w pizzerii "Smok".
Kolejnym punktem programu były warsztaty w Krakowskiej Manufakturze Czekolady, podczas których dzieci poznały tajniki powstawania czekolady oraz samodzielnie wykonały słodkie wyroby.
Wycieczka była nie tylko okazją do zdobywania nowych doświadczeń, ale także do integracji uczniów i wspólnego spędzania czasu. Dobra zabawa, uśmiech i świetna atmosfera towarzyszyły uczestnikom przez cały dzień. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i pełni niezapomnianych wspomnień.